| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe net ceva aparat cu ultrasunete pentru caini. Functioneaza, ii sperie?big grin

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Functioneaza f. bine. Am si eu unul, apesi butonul si scoate un sunet foarte iritant pentru caini, fug de rup pamantul laughing. Cand l-am cumparat eram sceptic dar chiar functioneaza happy

2 răspunsuri:
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Pai daca cainele e surd nu aude nimic

| Einsecticide a răspuns:

Sunt foarte bune ultrasunetele pentru caini. Cainii percep ultrasunetele ca un scartait pe tabla foarte iritant. Cand indrepti aparatul spre caini efectiv acesta nu stie pe unde sa plece recomand cu mare incredere Super Dog Chaser. http://www.einsecticide.ro/......12-mp-~859