| RaMonaaaBaa a întrebat:

care e din Giurgiu si stie de unde pot achizitiona un aparat cu ultrasunete pentru caini? va rog. big grin funda

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Buna sincer eu am avut si cred ca mai am si acum aparatul... e bun de jucat cu el ca practic nu prea ajuta... cel mai bin si mai ieftin un spray paralizant sunt unele cu raza lunga, chiar daca sunt pentru oameni merg si la caini agresivi

1 răspuns:
| ocrucianu a răspuns:

E destul de bun aparatul, iti spun asta in ideea ca o sa gasesti sa cumperi, dar numai cand ai de-a face cu o singura potaie. Daca il folosesti de exemplu pe un teren viran, unde se afla "presarati" mai multi caini, chiar la distanta mai mare si tu incerci sa folosesti aparatul pentru a alunga cainele care s-a apropiat prea mult de tine, acesta va schelalai si ii vor sari in ajutor toti cei din zona si atunci e de rau!