| Λndrei a întrebat:

Am vazut un laptop pe internet care imi atrage putin atentia dar scrie ca e desigilat iar pretul este putin redus fata de un altul la fel care are pretul intreg.Ce inseamna mai exact "desigilat"?
A fost returnat?
Ma gandesm ca motivul returnarii s-a rezolvat, ca doar de aia l-au bagat din nou pe piata, nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula acestea au fost returnate pentru diverse defectiuni, care au fost reparate. Numai bine!

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

L-a despachetat din cutia originala, din ambalajul original. Asta inseamna "desigilat".

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu a fost returnat, desigilat orice chiar si un laptop inseamna ca ai deschis cutia originala si eventual i-ai rupt ambalaju (in cazul tau folia de protectie la ecran/tastatura/pad)