| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Am vreo optiune la telefon ca sa-mi bag internet p tel? Acolo cand sun la *100# vreau sa spun, in Orange. Sau? happy Funda :* [Daca se poate, as vrea sa stiu pasii care tb efectuatsi]

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

La Orange pe site poti sa-ti trimiti setarile de net direct pe telefonul tau.Intra la ei pe site! Succes!

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

Am gasit, si spune : Ai 100MB gratis, timp de 7 zile, si acces nelimitat in portalul Orange. Traficul suplimentar va fi taxat cu 0. 9 EUR/MB.
Cat inseamna acei 100MB?

| SteffishoOr a răspuns:

Cauta la Oferte de date.

| gxide a răspuns:

Pasii pe care trebuie sa-i urmezi ca sa iti activezi oferta cu 100mb gratis valabil 7zile: *100#>Ramura3>ramura4>ramura1>ramura1 sau mai simplu *100*3*4*1*1#

| Teodorattt a răspuns:

Pai acum nu stiu sigur daca e la fel ca in Vodafone dar la mine cand mi-am pus net a trebuit sa sun la *100# dupa sa dau pe internet pe mobil(7) spoi dai pe ce optiune vrei si dupa confirmi daca nu merge cel mai sigur du-te la ei sa ti-l puna