| bri1938r a întrebat:

Am vrut sa conectez un monitor mai vechi la laptopul meu, am conectat cablul la laptop si dupa l-am bagat in priza si s-a ars fara niciun motiv. cat ar costa o reparatie?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu merita sa repari un monitor.
Gasesti monitoare pe OLX functionale, in stare perfecta, la pret de 100-150 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Nu mai poti sa-l repari, reparatia in sine te va costa mai mult decat valoarea monitorului probabil, cumpara-ti altul, sunt destule monitoare ieftine la SH-uri pe internet si la targuri, la preturi de nimic chiar.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce s-a ars!
Du-l la un centru d eraeparatii si numai dupa ace-l deschid si testeaza vor stii ce s-a asr, daca se poate repara si cat costa.