| florin9999 a întrebat:

Am luat un monitor de la un prieten dar nu imi merge.Eu am vrut sa il conectez la laptop si am facut tot, l-am bagat in priza, l-am conectat la laptop si cand sa il pornesc.Nu se aprindea. Vreau sa subliniez ca la el a mers, inclusiv azi. Ce ar putea fi? Apropo, pe fir sunt ceva benzi izolatoare in unele locuri.De ce nu merge?

2 răspunsuri:
| iRaul a răspuns:

Leaga monitoru la laptop, stingelaptopu si aprinde'l iar.
Si mie imi facea asa.
Daca legam direct nimic, trebuia sa sting si sa pornesc iar dupa ce era conectat monitoru. happy

| PentruNoi a răspuns:

Monitoru e praf! singura explicatie logica si normala daca la el a mers