| cfrtobias a întrebat:

Am vrut sa fac un tricou personalizat cu https://i.imgur.com/4tYAIbr.jpg gasit pe internet da zic ca nu se poate. Oare ma puteti ajuta sa modific sau cum sa ii fac sa fie mai negru? Sau alta metoda sa pot personaliza

3 răspunsuri:
| Mete0ra a răspuns:

Ai optiunea pe site sa selectezi culoarea sau suni pe cei care vand tricourile daca poate sa ti-l faca pe negru sau iti printezi modelul pe un alt tricou negru

| cfrtobias explică (pentru Mete0ra):

Din cate am inteles si o zis nici culoarea pe negru nu se vedea sau se vedea doar text

| cfrtobias explică (pentru Mete0ra):

Eu am fost la Cluj direct unde fac