| cipicu92 a întrebat:

Am vumparat saptamana asta un iPhone 4S de la Orange (la abonament), daca navighez pe el, dintr-o data imi zice "SIM invalidat". Am fost inapoi la ei si mi-au schimbat cartela deoarece erau suspiciuni privind cartela, dar tot la fel se comporta. Mi-au zis sa fac update la 5.0.1. Are dezavantaje numeroase(gen: semnal mai slab, se consuma mai repede bateria)? Asta ar fi singura solutie pentru rezolvarea problemei?

2 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Este un produs in garantie?
poti sa te duci cu un pic de tupeu ca ai dat niste bani si sa til schimbe

| yoanna62 a răspuns:

Si eu am iphone 4 si nu vad nici o diferenta fata de ce aveam inainte si 5.0.1. (tot de la Orange il am).mai mereu imi cere un cod si imi spune sim invalidat atunci bag un cod(0000)si se rezolva