| Ionutz_Cioanca_1991 a întrebat:

Am windows 7. Am aceeasi rezolutie, insa de ieri nu stiu cum, mi s-au marit icoanele de pe desktop. Stie cineva cum pot face icoanele sa fie normale, cum au fost? Repet, nu e de la rezolutie!

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Google.
http://windows.microsoft.com/......ktop-icons

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

"Ctrl"+"-"(MINUS)

| Ionutz_Cioanca_1991 explică:

Multumesc amandurora pentru raspuns... din pacate marius, chestia cu ctrl + "-" nu merge decat la paginile de internet, cel putin mie. Era foarte simplu de facut, m`a ajutat raspunsul lui samurai... mersi inca odata amandurora pentru ajutor happy