| Alexandra_Adina_1990 a întrebat:

Am windows 8 la pc si azi mi-a cerut un cont microsoft...acum,cand deschid laptopul imi cere parola si nu vreau ca de fiecare data sa functioneze asa ...cum deconectez aceasta setare va rog ajutooor

Răspuns Câştigător
| bonico a răspuns:

Salut,
Gasesti aici >>> http://zeti.ro/securitate/crearea-unui-cont-de-utilizator-in-windows-8/

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca nu vrei sa iti ceara pass cand startezi configureaza windows sa nu ceara pass. in google gasesti cum poti face asta.