| Arex a întrebat:

Am windows XP si vreau sa-mi pun o tema dar nu stiu cum. ma puteti ajuta? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Intra aici http://www.themexp.org/ alege tema, descarca si instaleaza! mult succes

| alexno2 a răspuns:

Ce tema?

| alexno2 a răspuns:

El vrea sa-si puna o tema a lui ce nu intelegeti? nu iti recomand stylexp ingreuneaza foarte mult pcul lasa link cu tema

| yopreda18 a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Style-XP-Men-3.19_78839.html descarca programul acesta si poti sa schimbi temele, aduga alte teme, poti schimba suntele, imaginea de start, cursorul, si multe altele:)

| DanieLяaρѕмσкє a răspuns:

Sa stii ca temele mananca din rami.