| ştrumf_8528 a întrebat:

Am downloadat niste teme pentru xp, iar cand dau click pe ele imi apare casuta aia mica pentru Appearance. dar cand dau sa schimb imi apare doar Windows XP style si Windows Classic style, nu si tema pe care vreau sa o instalez.mentionez ca inainte sa imi reinstalez windowsul mergeau.ma puteti ajuta? Ms anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi poate vechiul Windows avea instalat suportul pentru temele nesemnate digital de Microsoft. Încearcă să instalezi UX multipacher de aici:
http://www.softpedia.com/......cher.shtml
şi apoi ar trebui să îţi vadă şî temele.Succese.

2 răspunsuri:
| ştrumf_8528 explică:

Multumesc mult :*

| crynna_5193 a răspuns:

Ca sa poti pune si alte teme trebuie sa cauti un mic programele ca sai dai patch la windows,nu se instaleaza nimic doar faci patch si o sa poti pune ce teme vrei,cautal pe google vezi sa fie pentru ce serial pack ai la windows ca altfel nu merge, cauta cu atentie ca nu toate patch-urile sunt pentru teme pentru windows, cauta patch pe site ce ofera si teme de windows acolo poti gasit dar nu toate au si programul