| AnitaPojoga37 a întrebat:

Am windows8.1 si nu stiu de ce in anunmite periode aleatorii bara de jos a windows-ului nu mai functioneaza, adica se bloceaza efectiv iar eu ca sa o pot debloca trebuie sa apas pe butonul windows de pe tastatura, si asta imi afecteaza si lol-ul, cum pot sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Reinstalezi Windows-ul.

| CPAElites a răspuns:

Faci Update!

| Blacky6 a răspuns:

Decat sa incerci sa rezolvi ceva si sa nu-ti iasa mai bine iti reinstalezi alt windows, incerca 7-le sau 10 si dai update...vei sesiza o diferentawinking