| mihai5mihai a întrebat:

Android sau IOS! Care sistem de operarea este cel mai bun?

5 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Android.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irelevant. Contează ca ambele să dea dovadă de performanța pe care o laudă producătorii.

| 120bulevard a răspuns:

Ambele au ajuns la un nivel indistinctibil cand vine vorba de performanta, acum totul tine de preferinte.

| michael5813 a răspuns:

Nu are absolut nici o relevanta. Majoritatea oamenilor, in special tineretul își cumpără telefon foarte scump doar pentru poze sau clipuri și navigare pe rețele sociale folosind cel mult 10%-20% din capacitățile telefonului...astfel putem spune că se plătesc bani aproape degeaba.