| DenisIonut01 a întrebat:

Ce sistem are iphone? android?

Răspuns Câştigător
| Octavian007 a răspuns:

Daca te referi la iphone 4 are IOS4(IPHONE OPERATION SISTEM 4)
la fel si ipad
iphone 5 va avea IOS5

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adroid

| bsb a răspuns:

Android e de la google si se numeste android (in mai multe versiuni) Apple foloseste pe iphoneuri iOS 4. multumit?

| andrey23 a răspuns:

Are iOS

| spinake a răspuns:

Rulează o variantă a sistemului de operare Mac OS X, numită actualmente iOS. Capabilitățile iOS sunt un element cheie al succesului pe piață al iPhone-urilor.

| d3mian a răspuns:

Sabina88 si adriangabor92 ce va bagati in seama daca nici nu stiti despre ce-i vorba!? Cum sa aiba iPhone android!?

| Trefla a răspuns:

Iphone are iOS

| Hikari a răspuns:

Da

| Cartitza a răspuns:

Nu