| Mihaela_2645 a întrebat:

Anul trecut mi-am cumparat o multifunctionala Canon, iar pana in prezent i-am reincarcat cartusele de 2 ori. Cartusele sunt pline, dar imi da o eroare E 5. Stie cineva ce pot face? Exista si o alta solutie in afara de a cumpara cartuse noi?

2 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Am avut si eu o problema cu imprimanta. Nu mai printa. A trebuit sa o reinstalez. Asta iti spun si tie. Instaleaz-o din nou. Poate va merge. Imi pare rau pentru tine!

| lucy4car a răspuns:

E5 este o eroare a lentilelor la scaner.Nu se pozitioneaza perfect atunci cand o pornesti.