| Laurishkutza a întrebat:

Aplicatiile Android pe care le downloadez de pe internet, apoi le bag in smartphone, precum cele pentru desen, sau Angry Birds, necesita, pe telefon, folosirea internetului pentru functionare? Sau sunt aplicatii ce necesita net pe mobil si altele nu? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| εмiLч97 a răspuns:

Hey happy
Daca ai wirreless acasa este OK pentru ca daca ai Android Market pe telefon, uite cativa pasi de care m-am folosit si eu:
1- Te conectezi la o retea Wi-Fi si ii scrii parola (daca are)
2- Intrii in "Meniu" si dai "Market"
3- Iti faci cont
4- Iti apare o fereastra deschisa si unde iti apare o lupa in coltul din dreapta sus scrii "free games" sau daca vrei "live wallpapers"
Sper ca te-am ajutat pentru ca asa am procedat si eu, care am Samsung Galaxy Mini.

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Si cu net si fara net