| terminator_7004 a întrebat:

Aplicatiile de pe apptrackr.org, ca se le instalezi iti trebuie jailbreak? Intreb pe cine se pricepe. Multumesc daca ma ajutati si funda.

1 răspuns:
| daniEL88 a răspuns:

Te referi la un iPOD sau la un iPHONE. Se poate face jailbreak si de catre tine, cauta in youtube tutoriale (de preferat sa cauti in engleza) INSA nu te aventura daca nu te informezi bine asupra firmware pe care il ai pe respectivul ipod/iphone pentru ca stiu ca nu exista inca pentru toate versinile disponibil si jailbreak-ul.