| terminator_7004 a întrebat:

Aplicatiile de pe apptrackr.org, ca se le instalezi iti trebuie jailbreak? Intreb pe cine se pricepe. Multumesc daca ma ajutati si funda.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ti trebuie nimic in plus! descarci si le instalezi normal ca orice prog!

| mgtow a răspuns:

Jailbreak se foloseste la playstation3 pentru a folosi jocuri pirat scoase din internet, daca il folosesti pentru PS3 atunci da e necesar jailbreak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie jailbreak-uit iPhone/iPod/iPad-ul inainte de a instala aplicatii de pe apptrackr.org.