| ioana_4251 a întrebat:

Are cineva dorinta si curajul sa-si infrunte soacra?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca isi bag prea mult nasul unde nu trebuie se infrunta. Dar eu n-am soacra momentan

| quintron a răspuns:

A mea am bagat-o in spital 3 luni

| MayanMistica a răspuns (pentru quintron):

E asta cumva un motiv de lauda? Sau ar fi fost mai bine sa te intreb daca scrii de acasa sau din puscarie. N-ai ajuns la tribunal din acest motiv?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde de ''soacra'' si de'' tanara nora'' sau ''ginere ''. Toate sunt bune si frumoase daca totul se bazeaza pe respect si bun simt. De multe ori chiar daca avem dreptate trebuie sa fim diplomati si cu mult calm nu se ajunge niciodata la mici conflicte. Sa nu uitam ca soacra e mama la unul dintre tinerii casatoriti si sangele apa nu se face.

| larousee a răspuns:

De ce nu? atata timp cat ai dreptate intr-o privinta nu mi se pare normal sa te lasi calcat in picioare. atata timp cat iti sustii punctul de vedere cu bun simt.

| winchesters a răspuns:

Eu`Eulaughing))... e de treaba si stiu ca tine la minebig grin

| kremlinu a răspuns:

Doar daca dai funda happy

| BlessMaster a răspuns:

Pfff.
nu am de ce sa imi infrunt soacra... asa de bine se poarta cu mine de imi vine sa o pup :X

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing DA eu am si facut-o dejalaughing da ce ea nu e tot om? ce este vreo zeitate divina cu puteri supraomenestilaughingde ce sa iti fie teama de soacra hmm nu-s de acord cu asta nu as putea trai sub papucul soacrei!