| cnaibig a întrebat:

Are cineva idee cum merge internetul de la cosmote pe mobil? Daca aveti dati mi mai multe detalii va multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Boss.pot sa zic ca nu am.dar are prietena mea pe mobil.si am fost curios si eu.merge foarte bine din punctul meu de vedere.depinde de telefon, de zona unde esti.

2 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! eu am avut si sincer, nu mi s-a parut prea ok. se incarca paginile greu, pierde rapid din semnal. iti recomand netul de la cosmote, da prin zapp sau Orange. bafta

| nooooc a răspuns:

Nu stiu cum merge netul dar semnalaul e varza, si daca netu e ca semnalul atunci nu e bine