| reihiuke a întrebat:

Are cineva idee unde pot gasi niste drivere pentru amd sempron 2800+? (Audio si video)

6 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

De ce ai nevoie de drivere?

| jhonny999 a răspuns:

Scrie in Google seria si modelul Placi de Baza si descarca driverele de la Producator.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ala e procesorul. Tu vrei drivere pentru placa de baza/sunet si video. Sa ghicim noi ce ai in calculator?

| reihiuke explică:

Placa video e integrata pe placa de baza. Sunt pentru un amic. Nu stiu ce placa are. Cand l-a luat, scrie doar ca are Procesorul acela, 1Gb ram si 80 Gb HDD. Placa e integrata.

| reihiuke explică:

Precizez ca pentru XP are nevoie

| xgamerz a răspuns:

Asta e tot ce sti despre PC`ul tau? happy driverele audio si video ca sa le poti deskrk trebuie sa stii exact ce plac video ai si ce plac audio ai.
Du-te pe google si descarca programul aida32, o sa te ajute sa afli mai multe despre PC`ul tau si compontele lui. Baftawinking