| IgniteDarkness a întrebat:

Salut.De curand mi-am instalat si eu windowsul din nou si as vrea sa stiu cam ce drivere ar trebui instalate pentru urmatorul sistem(mentionez ca am un pc mai vechi de la firma DELUXE)
AMD SEMPRON PROCESSOR 2800+
NVIDIA GEFORCE 6100 256 MB
Mentionez ca am instalat driverele de pe cd-ul placii video si anume NVIDIA placa video, cea de sunet si Sempron-ul. Putin Ajutor Va Rog.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lvrvwe a răspuns:

Dă-i click dreapta pe My computer și apoi Manage. Aici, caută device manager și uită-te daca-ți apare ceva cu semnul întrebării, dacă totul este în regulă, nu mai ai ce să instalezi. Dacaă-ți apare ceva cu semnul întrebării acolo, te uiți la ce e și cauți drivere pe net pentru el.

3 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Mentionez ca daca ai cauta pe site-urile oficiale (din moment ce ai net, lasa-le naibii de cd-uri) gasesti driverele la ZI a tuturor componentelor. nvidia.com etc etc. Greu dom'le

| IgniteDarkness explică (pentru ZOB):

Cine spune ca as fi expert? ..ai putea sa faci o lista cu numele driverelor? daca doresti...

| IgniteDarkness explică:

Am uitat sa mentionez am instalat all in 1 de pe CD+placa video, cea de sunet, si sempron..Mentionez ca folosesc Win xp PRO