| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Are cineva Samsung galaxy trend plus? e Ok telefonul? Adica ati avut vreo problema cu el? Dau funda.rolling eyes

5 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Il am de 9 luni si pot sa spun ca merge perfect, nu am intampinat nicio problema cu el pana acum.

| adina2003 a răspuns:

Da happy Este foarte ok se incarca repede si bateria rezista mult timp.

Ti-l recomand!

| Alex_Alexandru_1995_4DBR a răspuns:

Super ok telefonul merge perfect il am de un an si nu are nimic recoman

| Dianna21 a răspuns (pentru Alex_Alexandru_1995_4DBR):

Doamne, cica il ai de un an si nici nu aparuse acum un an straight face.
Eu am Samsung galaxy trend lite de ceva vreme si merge superb, nu cred ca ce-l plus s-ar lasa mai prejos. Totusi iti recomand sa te hotarasti bine in privinta telefonului, pentru ca mereu o sa apara mai tarziu un alt model care o sa-ti "scoata ochii".

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Dianna21):

Vreau sa il cumpar pentru mama mea.Nu pentru mine. Ea il foloseste doar pentru apeluri, mesaje. atat!