| ZapacealaAa a întrebat:

Are cineva telefon Samsung Galaxy Young S6310? M-ar interesa cateva detalii, despre cum se prezinta si daca ati intampinat ceva probleme.

1 răspuns:
| F14V a răspuns:

Salut! Eu mi-am cumparat Samsung galaxy young s6310 si se comporta bine. Sunt foarte multumit de el. Jocurile merg bine. Probleme nu am intampinat. Dar vrei telefonul pentru aplicatii sau si pentru camera? Daca vrei pentru camera mai este un Samsung bun: Samsung Galaxy Fame... sper ca te-am ajutat.