| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un program de modificat poze?

13 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Aveam photo editor.cu el faceam foarte bine caricaturi. mi l-am descarcat de pe 2 siteuri diferite si de pe ambele avea un fisier corupt.

| Bloo2 a răspuns:

thinking aia de la carcotasii editau video-uri...nu poze.pentru poze poti folosi photoscape sau photoshop big grin spor la editatwinking.

| onfire93 a răspuns:

Iti recomand paint.NET...e super bun eu il folosesc si are aceleashi optiuni ca photo shop ...si e super usor de folosit crede-ma .si nu ocupa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce program folosesc cei da la carcotasii? LA top top top rusiniiica?
Cine stie are o fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este unu pe net ce nu trebuie instalat http://www.picnik.com/ iti uploadezi poza numa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GIMP e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshop, Corel, Photoscape, Picassa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pe acela
big grin

| abis a răspuns:

Photoshop? Sau ce program vrei?

| madie a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......r-3547475/ >:D< gasesti aici ce vrei, eu o parte din astea folosesc :D.

| sunny a răspuns:

Photoshop CS 2, imi place

| elia a răspuns:

Photoscape:*