| AlexUnder200 a întrebat:

Are cineva windows 7 cu internet direct prin fir fara modem? daca da ziceti-mi si mie cum sa fac conexiunea la internet cu username si parola funda...

1 răspuns:
| HD_Go-Od_1997 a răspuns:

Pai dai la control panel/network options(cauti pe acolo)/create a new connection/NEXT/(prima de aia)conect to internet NEXT/set up my connection manualy/NEXT/connect using usename & pasword (a doua de aia)NEXT/ISP name pui ce vrei tu/apoi ai username:NUMELE /paswordtongueAROLA/confirm pasword(mai scrii parola odata) NEXT/ si la sfarsit adica acum bifezi ADD A SHORUCT OR A DESKTOP finish si GATA AI FACUT-O.

FUNNNNNNNNNNNNNNNNDA?