| Nina_2305 a întrebat:

Are varmiu un pc.si nu ii merge CD... de la calc. cine ma ajuta cu driverele pe CD scrie drivere dell gx260... de unde pot sa le iau? dau funda!

Răspuns Câştigător
| BeBBeN1SR a răspuns:

Http://www.driversbay.com/......indows-xp/
Aici gasesti: placa sunet, video, placa de retea...
Dell Gx260, poate ma insel, dar asta scrie si pe placa de baza, si cea ce am gasit eu online, sunt variantele compatibile. Si pentru a afla exact ce ti trebuie, trebuie sa cunosti modelele de la astea 3.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu trebuie drivere pentru ca CD-rom\rw sa functioneze, ori e defect ori nu are un contact bine facut