| fluturascolorat a întrebat:

Arsus este partener Vodafone? Intreb asta pentru ca am cumparat un telefon de la Arsus si s-a stricat, Pot merge la Vodafone cu garantia si sa mi repare ei?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai cumpărat telefonul Asus de la un magazin Vodafone, da poți merge cu el acolo, deși recomand să mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumpărat.Succes

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

PS
Vodafone-ul nu repară telefoanele dar au contract cu un service agreat de ei(că în românica numa cu firme agreate se lucrează adică cei ce sunt în cârdășie cu ei) ce le repară.

| fluturascolorat explică:

Arsis,nu Asus, Arsis e magazinul de unde l-am cumparat