| Andrey9000 a întrebat:

As avaea o intrebare... Imi poate raspunde cineva? Ma joc ROBLOX si caut un hack pe nume ROBLOX-All in 1 hack sau ROBLOX Engine. Hakurile sunt prea misto. Intri in Outrageous Builders Club pe gratis si iti bagi cate Tichete si ROBUX vrei. Deci daca cineva imi poate trimite un link pentru downloadare sau hack-ul pe mess. Daca vreti sa-mi trimiteti Hack-ul pe mess ID-ul meu este andrei_st03.

4 răspunsuri:
| Castig001 a răspuns:

Te anunt nu mai juca cu coduri ca Te ia acum astia englezi IN 2 sec un prieten a activat codu ban.

| AnimatedSignature a răspuns:

Daca hackezi vei fi bannat. (Ti se va termina contul)

| FabianelSHAF a răspuns:

Ma nu va e clar te baneaza de nici nu te vezi + ca sunt si ilegale.
Eu imi iau TBC dar eu platesc daca il cumperi tu vei fi mai bagat in seama de prieteni.

| wahdjsh a răspuns:

Pai nu prea stiu jocul asta dar stiu altul : asassin creed street fighter 4 mda