| Andrey9000 a întrebat:

As avaea o intrebare... Imi poate raspunde cineva... Ma joc ROBLOX si caut un hack pe nume ROBLOX-All in 1 hack sau ROBLOX Engine. Hakurile sunt prea misto. Intri in Outrageous Builders Club pe gratis si iti bagi cate Tichete si ROBUX vrei. Deci daca cineva imi poate trimite un link pentru downloadare sau hack-ul pe mess. Daca vreti sa-mi trimiteti Hack-ul pe mess ID-ul meu este andrei_st03.

Răspuns Câştigător
| perla a răspuns:

Am sa ti-l trimit!

| decesuntaici a răspuns (pentru perla):

Da-mi si mie id de mess

| decesuntaici a răspuns (pentru perla):

Spune-mi si mie please big grinD
ID:bogdy99_hill400

| xTremeAl3x a răspuns (pentru perla):

Ali.chitac trimite mi!big grin

| cinecitesteeGAY a răspuns (pentru perla):

Pls da-mi si mie link la hack

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las vrea si eu hagy95 Nu prea cred ca e bine sa ma joc cu cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar mersi pentru numele hackului

| decesuntaici a răspuns:

Sal sunt shooter Bogdan de pe mess
perla spune-mi te rog si mie id-ul de mess

| Baiatbaietos69 a răspuns:

Hackerii se duc la inchisoarea iadului pentru crima in serie si pacate de neiertat. Hackerii ne dau cancer prin telefoane cu tehnologia lor si istetimea lor. Ei sunt noul Dumnezeu si daca incerci sa ii imiti, te vor duce inapoi in iad.