| powergirl a întrebat:

As avea o intrebare se pot scoate de pe youtube videoclipuri sau melodii filme ceva orice? si da se poate cum anume? ce titi trebuie sa poti scoate? ast rasp voastre sincere va rog mult

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

De pe kissyoutube, e fffff usor de descarcat, sincer cu clelalte se descarca najpa si e mai complicta dar cu asta nu, probeaza si celelalte si vezi care e mai bun

21 răspunsuri:
| Boby a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=373 Ai aici un filmulet care sper sa te ajute

| TipulVerde a răspuns:

Scuze, sunt prost tu te refereai la altceva. Daca vrei sa scoti melodii poti folosi programul asta: http://www.dvdvideosoft.com/guides/dvd/convert-YouTube-to-MP3.htm
Filme nu am scos niciodata pentru ca sunt reticent fata de calitatea lor

| TipulVerde a răspuns:

Da poti scoate, daca le-ai pus tu. E chiar simplu. Daca esti protagonista unui film care iti aduce vreun prejudiciu (sau care nu iti place) si il vrei scos de pe Youtube, faci la ei o cerere. Cred ca au un buton report acolo, nu stiu, nu-s pe Youtube acum...

| dulshe a răspuns:

Http://www.kissyoutube.com/
vezi k jos ai un video undeti zice cum sa folosesti kissyputube, pot sa-ti explic eu putin, deci intri in youtube in ce vrei sa descarci de exemplu acesta e un link cu o melodie http://www.youtube.com/watch?v=RIpgVMC0o6c si aici pui inainte la youtube kiss si va ramane asa http://www.kissyoutube.com/watch?v=RIpgVMC0o6c si aici dai downloand unde scrie pe acolo jos :D

| FearNoEvil a răspuns:

Fara programe: pur si simplu scrii "pwn" inainte de "youtube" (de exemplu: http://www.pwnyoutube.com/watch?v=YdtMifjDhJ8&feature=fvhl ). Poti descarca clipurile in format. flv sau. mp4 (pentru a vedea fisierele. flv iti trebuie un program gen Applian FLV Player (http://applian.com/flvplayer/) care e gratis)

| andreea_8479 a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/

aici vei gasi programul care te va ajuta..este sh usor de folosit..succes;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe marius_dv2 si iti spunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac, un videclip si nu am programu si nu stiu, cum sa il fac ma ajutat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa downloadez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foate simpluhee hee. fara program fara nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downlandeaza proga:Youtubeget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite te jut eu, alegi un video clip si dupa ce s-a terminat dupa www, adaugi "kick" ex : wwwkick.system... intelegi? Te-am pupa si ma bucur ca ti-am fost de folos! Respect & Love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite te jut eu , alegi un video clip si dupa ce s-a terminat dupa www , adaugi "kick" ex : wwwkick.system... intelegi ?Te-am pupa si ma bucur ca ti-am fost de folos ! Respect & Love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, va rog eu imi spuneti cum pot scoate un film de la alt user de pe youtube, nu sa-l descarc sa--l sterg pentru ca sunt protagonista lui si nu vreau, va rog ajutati-ma, va implor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa scot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasama maaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot descarca mp3 de pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si cu vdownloaderhee heenumai ca nu primeste tot timpu linkul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teo fechete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acrie pe google aceasta intrebare!