| MaryMaria333 a întrebat:

As dori cat mai multe idei cu privire la ce poze as putea sa pun la story-uri de care sa atasez și muzică pe fundal sa fie ceva wow. Cu cerul am tot pus, as mai dori și alte variante mai creative(în afară de cele cu mâncare). Sunt în pana de idei. Thankswinking

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti in pana de idei iesi afara si plimba-te cateva ore si vei vedea ca te intorci cu idei noi si poze frumoase.

| MaryMaria333 explică (pentru Violleta2022):

Da dar ieseau numai poze cu cerul și construcții, ca numa asta avem aicea la oraș. Mai vreau și altceva sa nu para monoton.

| ReddY25 a răspuns:

Natură,picturi murale,desene,obiective turistice, masini, motoare, flori, etc