| Teletin_Catalin_1984 a întrebat:

As dori sa cumpar un laptop de gaming Asus as vrea sa stiu da placa video se infierbanta tare si daca este fiabil?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ii dai cu aspirina si ii trece! Ce intrebari puneti fratilor...
Crezi ca e vreun standard in ale "fierbintelilor"?

| IroniaSortii a răspuns (pentru K0sti):

Sunt aici ca sa dau sfaturi ...probabil la fel ca si tine dor ca, in mare, gasesc idioti care comfunda o firma cu un produs...sau mai bine spus cu un model

| OnuOnulică a răspuns:

Laptopurile de la Asus sunt destul de bune. Nu am auzit pe nimeni să se plângă până acum de probleme privind această firmă. O placă de gaming e destul de greu să se infierbânte având în vedere puterea pe care o are în a rula jocurile.

| FlorinCiokan a răspuns:

Nu se infierbanta deoarece e facut pentru Gaming. Cineva a testat un laptop de gaming inainte sa il puna in vanzare. Daca se infierbanta nu mai se dadea in vanzare pentru gaming ci pentru office.

| Teletin_Catalin_1984 explică:

Am multi prieteni care au cumparat laptopuri gaming de la Asus cu placa video nVIDIA geforce gtx si sau ars au spus ca ar fi mai bune cele de la Intel dar eu nu gasesc unul cu placa video dedicata Intel stiti un model cu placa video Intel dedicata?