| pantera2011 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o imprimanta cu scaner si am vazut urmatoarele marci:Canon, Hp, Lexmark, Epson...sau ma rog alte marci ce stiti voi dar care este cel mai bun si dintre astea care le-am enumerat eu?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

HP Deskjet Series, aproape orice model.
Cartuşele acestora sunt rezistente şi relativ uşor de reumplut.

Succes!

| costymaximus a răspuns:

HP e una dintre cele mai bune.

| Pinxiee a răspuns:

Eu am hp, e f bun.

| ------------------ a răspuns:

Am avut Lexmark se umpleau cartuselele usor, dar s-a dus cam repede, de cativa ani am Canon Pixma MP210 si merge bine, atentie insa anumite versiuni Canon au probleme cu cartusele, numai functioneaza dupa ce sunt incarcate a 2-a oara (a mea nu are probleme de genul asta decat ca numai imi indica gradul de incarcare/golire al acestora).

| Nu conteaza a răspuns:

Hp. e una dintre cele mai bune marci d imprimante dupa minehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o imprimanta HP Hewlett Packard OfficeJet K80! scaner, fax, imprimanta, xerox 4 in 1. Pretul si eventuale intrebari ---> id tiberiulng!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o imprimanta HP PIXMA MP 240 NOUA la 200 RON aligatorul4u_xxl@yahoo.com

| Biscotti a răspuns:

Cannon si Hp
eu am hp si este bunahappy