| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar polimer plasticat deoarece am inteles ca este usor manevrabil si foarte rezistent. As avea nevoie de aproximativ 100 mp deoarece vreau sa impachetez niste obiecte foarte fragile. Am cautat peste tot pe internet dar nu am gasit nimic.
Daca cineva dispune de asa ceva sau stie de unde pot cumpara, il rog sa raspunda aici pe TPU. Materialul pe care il caut, am inteles ca este folosit si la leii noi (bani), care sunt foarte rezistenti dupa cum bine stiti.

Va multumesc anticipat, astept raspunsurile d-voastra...

8 răspunsuri:
| Slowmotioon a răspuns:

Auzi te rezolv cat pui p metru2

| Slowmotioon a răspuns:

Nu mai am numa nailon de sera! te INtere mere la impachetat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contacteaza-ma la ID-ul de messenger vandsiteuri si vedem noi cum ne intelegem...

| Simonaa5 a răspuns:

Nu am idee

| alexxxyyy a răspuns:

Sal. intra pe id alex_alex_alyen. vb mai multe. mersi

| alexxxyyy a răspuns:

Sal. intra pe alex_alex_alyen. si vb despre acest polimer - d care vrei sa cumperi.

| alexxxyyy a răspuns:

De aici se poate cumpara
http://www.okazii.ro/......atime.html

| alexxxyyy a răspuns:

Folie cu protectie uv