| danyskete a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Apple Iphone 3GS 8 GB din SUA. Am gasit pe site-ul AT&T la 49 USD. Nu stiu cum procedez cu taxe, cu tot ce trebuie si in plus, cei de la AT&T codeaza si telefonul, iar decodarea costa destul de mult. As dori sa stiu daca as iesi mai bine cu un astfel de telefon cumparat din Romania.

1 răspuns:
| Smiley9 a răspuns:

Salut! Ce ai vazut tu pe site-ul celor de la AT&T la pretul de 49$, este un iphone 3gs 8gb (intr-adevar) dar pretul acestuia este la abonament, nu la liber cum banuiesc eu ca ai crezut. Sper ca ti-am fost de ajutor!