| PisuCluj a întrebat:

As dori sa imi cumpar un ipod nano de 4gb http://www.interweb.in/......no-4gb.jpg este bun...niste pareri, pret

Răspuns Câştigător
| vanhilla2010 a răspuns:

Şi eu am unul identic.
Este foarte bun si deocamdata nu am avut probleme cu el.in legatura cu pretul. aproximativ 500-600 lei am dat pe el in primavara.
Daca ai nevoie de alte amanunte, ma gasesti la vanhilla_ice@yahoo.com big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am si eu unul sunt sunt mandru de el nu am nici o problema. Pretul eu l-am luat in iarna cu 600 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipod nano 8 gb castigat de la jacobs, fa-mi o oferta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un ipod nano de 16gb nou. daca ma contactezi iti arat poze. cer 250 rom pe el. e roztongue.id mess onestu4all@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vrei ipod?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am de vanzare un ipod nano generatia 6 8GB, sigilat, cu toate accesoriile.