| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un ipod touch, dar nu stiu daca pot pune jocuri, muzica, filme din calculator. nu cumparate de la apple. daca pot cum?

3 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Nu pierzi nicio garantie, stai linistit. Incearca sa iei un ipod touch de pe net de la cineva care vinde. Il iei mai ieftin... mult mai ieftin.

| Laue a răspuns:

Poti, singura conditie e sa ai aplicatia iTunes pe PC. Iar pentru jocuri, o sa ai nevoie de aplicatia "Jailbreak". Numai ca odata cu instalarea dansei, iti cam pierzi garantia...

| thebbg a răspuns:

Aha, mersi mult big grin