| secrets a întrebat:

As dori sa intreb daca pe un dvd player portabil trebuie sa instalezi windows.Plus,credeti ca la acesta : http://www.altex.ro/dvd-player-portabil-teletech-pd9368- 22-5cm-cd-usb-sd se potrivesc castile de la Samsung galaxy s plus?
Ofer funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Nu ii trebuie windows, Adica are sistem de operare propriu, si da, merg castile de la Galaxy S plus. De fapt merge orice fel de casti atata timp cat are mufa jack de 3.5mm. Funda?big grin