| iomenio a întrebat:

As dori sa ma apuc de videogaming, ce program mi-ati sugera?
as dori sa numi dea peste cap fps-ul si sa fie si usor de utilizat
si daca mi-ati putea spune si un program de editat cat decat pentru incepatori ca mine v-as multumi big grin

3 răspunsuri:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda pentru inceput fraps sau action pentru filmat, iar pentru editat camtasia studio 8 pentru ca este foarte simplu cu el. Daca ai nevoie, gasesti tutoriale pe Youtube. Multa bafta! Funda? big grin

| jonelx6 a răspuns:

Camtasia studio care vine si cu un program de recording si unu de editat. E destul de simplu de utilizat si filmeaza la 1080p. Ai aici versiunea fara watermark (ca eu am gasit greu)- https://drive.google.com/open?id=0B3qobGrGcSmhOER3V1g5NXMtMUk

| kreatorNO a răspuns:

Incearca OBS pentru inregistrat si Sony Vegas pentru editat.