| Dodon a întrebat:

As dori sa-mi recomandați o pereche de căști in-ear foarte durabile din propriile experiențe pana la 100 de lei. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Din experienta mea castile atat cele in ear cat si cele headphone ( de pc) se strica cel mai frecvent din cauza mufei deci iti recomand sa schimbi mufa ( jack-ul) gasesti pe net mufe iti recomand sa iei una de metal.

Cat despre casti nu iti lua tipul ala cu capacel de silicon pentru ca difuzorul se va sparge foarte repede mai ales daca asculti muzica tare si o sa bazaie aiurea.