| demon1988 a întrebat:

As dori sa stiu de unde pot descarca in siguranta WhatsApp pentru pc.

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Pai whatsapp e doar pentru telefoane, nu poti sa-l descarci pe PC, daca ai gasit ceva site-uri pe care cica l-ai putea descarca, e fake si are virusi!

sper ca te-am ajutat! big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Whatsapp e doar pentru dispozitive mobile. E mult prea complicat sa il instalezi pe un PC, ai nevoie de un emulator de SO mobile.

| SorinELoo7 a răspuns:

E gresit ce spun ceilalti. Acesta este WhatsApp-ul oficial pentru PC https://web.whatsapp.com/
In rest sper ca te descurci.