| andreispeed77 a întrebat:

As dori si eu niste jocuri mai noi cu grafica calumea si de actiune aventura... cerintele nu sunt o problema! Va rog... funda! Jocuri in afara de The amazing spider-man, Assassin's Creed 3, batman Arkham city, call of duty black ops 2

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Lista cu cele mai bune jocuri ale anului 2012 avand in vedere ca ai spus ca cerintele nu sunt o problema alege ce iti place toate jocurile sunt noi si frumoase.

StarCraft II: Heart of the Swarm
Counter-Strike: Global Offensive
Grand Theft Auto V
Syndicate
Max Payne 3
Far Cry 3
Mass Effect 3
Diablo 3
Bioshock Infinite
World of WarCraft: Mists of Pandaria

Spor la joc!

5 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Voi sunteti prosti? GTA V n-a aparut...

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Assassin's Creed 1 sau 2.

| Omega233 a răspuns:

Alice : Madness Returns. E un joc destul de fainut. Il poti cauta pe youtube.

| maxy2343 a răspuns:

Poti incerca F.E.A.R 2 ( e de groaza) dar are grafica frumoasa. Far cry, Crysis, Splinter cell asta nou dar nu mai stiu cum ii zice, Prototype 1-2, future soldier ghost protocol parca. Acuma nu imi vin in cap, dar astea sunt jocuri destul de noi si interesante, eu unu nu le-am jucat dar am auzit ca sunt foarte tari. Daca imi mai vin in cap iti las mesaj.

| AndRei_AnDrei_1995 a răspuns:

Gta V