| AllStarConverse a întrebat:

As dori si eu sa-mi cumpar o tablita pentru desenat dar nu stiu ce marca sa-mi cumpar dar nu o vreau foarte scumpa pentru ca este criza

2 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Ce conteaza marca? E doar o tabla pentru desenat. Nu e ca la televizoare : ca-l iei pe ala mai de calitate. N-are importanta. O iei pe care ti-o place mai mult.

| LoveAngel223 a răspuns:

Depinde ce tablita cu marcare sau cu creta (daca la asa ceva te referi) acea cu marcare este pe dimensiuni si porneste de la 40 de lei in sus iar acea cu creta daca vrei una mica cu suport este 15-20 ded lei