| GalaxyGirl a întrebat:

As dori si eu teme si aplicatii care sa nu mearga cu GO LAUNCHER pentru android.

5 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

Asta merge la Trivia/Amuzante.

| GalaxyGirl explică (pentru MultiCore):

Merge pe naiba. Ratati ca tine fac TPU sa nu mai fie bun de nimic.

| MultiCore a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Fraiere, tu ai citit ce ai întrebat? Ratații ca tine care nu au nici un pic de creier acolo fac lumea asta bună de nimic... De ce ai cere ceva care să nu meargă?!

| GalaxyGirl explică (pentru MultiCore):

Da...aplicatii care nu trebuie sa instalezi GO LAUNCHER pentru a functiona! Nu mai raspunde daca nu te doare. Treci pe langa intrebare si ignor-o. Nu trebuie sa iti suport tie crizele. Ciuss.

| MultiCore a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Așa este altceva. Data viitoare să încerci să fii mai coerent/ă. Acuma am înțeles ce cereai.