| Streetboy a întrebat:

As dori siteuri pe care post sa imi fac blog gratuit si romanesc persoana cu care da cele mai mult siteuri are fundita

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa simpla de tipul (nume.ucoz.ro)!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| claudiea79 a răspuns:

Un sait unde poti sa faci blog,

| Led a răspuns:

Blogger [google blog, si va avea terminatia .blogspot.com]
Wordpress
Teme blogger [sau cu alte cuvinte de unde iti poti schimba infatisarea blogului]:

Btemplates
Blogger Templates
Deluxe Templates
Free Blogger Templates
Teme wordpress [sau cu alte cuvinte de unde iti poti schimba infatisarea blogului]:

Wordpress
Wordpress romania
Free wp themes
Base WP
Alexandru Negrea / Acosmin
Top WP Themes
Just Dreamwaver