| anonim_4396 a întrebat:

As dori un samsung corby. Puteti sa-mi spuneti care este parerea voastra despre internetul de pe el?

1 răspuns:
| Bubiku a răspuns:

INternetul merge daca telefonul merge:
si Corbi, Corby txt, sau corby pro` nu`s chiar cele mai `tari` telefoane ale anului, sigur arata traznet dar.sa spunem ca am 2 prieteni si aman2 au corby unu pe Orange si unu pe white big grin merg greu, touchu'`l e naspa, ca sa zic asa, eu personal am un LG GT 505, tot cu touch screen, merge bine, iti mai recomand si LGCookie, are o prietena. Mai gandeste'tewinking