| Cathy_5203 a întrebat:

As dori un site unde sa fac un videoclip de pe youtube sau de pe alt site astfel incat sa-l pot downloada. Ca de ex. un videoclip de pe romaniiautalent.ro vreau sa-l downloadez. Va roog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.keepvid.com. Cel mai bun :P

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Ai nevoie de un program numit youtobe dawnloader pe care il poti descarca de aici: http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html si apoi dai click dreapta pe videoclipul pe care vrei sa-l dawnloadezi de pe youtobe si si dai "copy URL" si acel URL il bagi in programul descarcat si dai Download si gata. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaaa...

| Bl4ckShadowS a răspuns:

RealPlayer cu el poti downloada orice video de pe youtube sau orice site.

| Andrei_3923 a răspuns:

A specificat ca vrea si de pe alt site,downloadezi un program numit fraps(e pentru jocuri dar merge sa il folosesti si la copierea videourilor,si dai record,cand vezi ca iti apar niste numere cu galben in colt la video,pentru a inregistra iti alegi tu un buton, si il apesi cand ai nevoie, programul inregistreaza ca numerele sunt rosii
Stima!