| WhiteEvil37 a întrebat:

ASbig grinupa ce am pus 5 intrebari legate de CS incepa sa ma cam satur de lebig grin
TPU, pe un sistem cu placa de baza asrock alive nf6g vsta, memorie ram 6 gb, procesor amd athlon 64x2(dual core) cu frecventa de 2. 77GHz, placa video incorporata(256MB cred), placa de sunet compatibila directx 9.0, placa de retea( si pe care imi merge starcraft II,dota,league of legends, age of empire, portal, call of duty mw4, dead island ripide +nfs rivals foarte bine pot sa zic) dc credeti ca mi se misca CS GO asa de "rau"."Rau" la propriu ca toate detaliile erau setate pe low, am incercat mai multe rezolutii, etc degeaba! Mi se misca de parca era drogat nu gluma, adica dura 5 sec sa misc 1 cm mausul in jos(in reluare raauuu). Credeti ca am nevoide de 1 pc mai bun de atat sa joc cs go?(in acest caz e o problema mareee) si pentru cei care deja joaca va rog sa imi spuneti ce piese aveti in el(asa drept comparatie).Pls dau funda!big grin

1 răspuns:
| Zelphixeo a răspuns:

Incearca Razer Game Booster. Ca sa-l descarci iti faci un cont si e gratis! Eu am asa si imi merge cs:go

Procesor Pentium D 2.80 (Overclock 3.40)
Placa Video Nvdia Geforce 210 1gb
Ram 4gb
Placa de baza Asrock G41-VS3

CS:GO merge la 40 fps pe high fara probleme